Басты бет » Мереке » 7 мамыр — Отан қорғаушылар күніне дайындық және өткізу жөніндегі жоспар

7 мамыр — Отан қорғаушылар күніне дайындық және өткізу жөніндегі жоспар

  1. Қаланы және мәдени-көпшілік шаралар өтетін орындарды мерекеге сай безендіру жоспарын әзірлеу. 10 сәуір, қаланы безендірудің бөлек жоспары бойынша.
  2. «Әскердегі бір күн». Әскери-спорттық эстафетасын өткізу, 2 мамыр сағ.10.00, Новый орта мектебі.
  3. «Ел үмітін ер ақтар». Әдеби дилижанс, 2 мамыр сағ.11.00, С.Жиенбаев атындағы облыстық жасөспірімдер кітапханасы.
  4. «Күй күмбірі». Күйшілер сайысы, 2 мамыр сағ.16.00, «Ақжелкен» аула клубы.
  5. «Жас жауынгер-2018». Әскерге дейінгі балалар арасында сайыс, 3 мамыр сағ.10.00, №68 ОМ.
  6. «Ерлер — жердің қорғаны, елдің тұтқасы». Дәріс сағаты, 3 мамыр сағ.10.30, облыстық зағиптар және нашар көретін азаматтардың арнаулы кітапханасы.
  7. «Әлия, Отанына болған мақтан». «Мергендер» фильмін көрсету, 3 мамыр сағ.11.00, №3 кітапхана.
  8. «Отан — рухы биік, асқақ ұғым». Әскери қызметшілердің қатысуымен ерлік сағаты, 3 мамыр сағ.11.00, С.Бәйішев атындағы облыстық ғылыми-әмбебап кітапхана.
  9. «Мен — Қазақстан сарбазымын». Тақырыптық лекция, 3 мамыр сағ.11.00, С.Бәйішев атындағы обылыстық ғылыми-әмбебап кітапхана
  10. «Біз — Отанның сарбазы». Спорттық сайыс, 3 мамыр сағ.11.00, балалар және жасөспірімдер шығармашылық үйі.
  11. УК-168\2 түзету колониясында облыстық өнер музейінің қорынан жабдықталған жылжымалы көрмесі. 3 мамыр сағ.11.00, УК-168\2 ғимараты.
  12. «Отты жылдар шежіресі». Патриоттық бейне кеші (№5 кітапхана өткізеді), 3 мамыр сағ.15.00, №15 ОМ.
  13. 2002-2003 жылдар аралығындағы жасөспірімдер арасындағы бокстан қалалық ашық чемпионат, 3-6 мамыр сағ. 11.00, БЖСМ Қарғалы.
  14. «Отансүйгіштік — асыл қазына». Әскери адамдармен кездесу, 4 мамыр сағ.10.00, Новый орта мектебі.
  15. «Вперед, улановцы!». Қалалық оқушылар сарайының тәрбиеленушілеріне арналған байқау, 4 мамыр, сағ.10.00, қалалық Оқушылар сарайы.
  16. Ақтөбелік суретшілердің әскери бөлімдерде жылжымалы көрмесі, 4 мамыр сағ.11.00, 6655 ішкі істер әскери бөлімі.
  17. «Отан оттан да ыстық». Мерекелік шара, 4 мамыр сағ.11.00, Ресоциализация орталығы.
  18. «Ұранды елдің ұрпағы қайсар». Мерекелік концерт, 4 мамыр сағ.11.00, №1 Балалар музыка мектебі.
  19. «Мәңгілік ел тұғыры». Әскери бөлімге саяхат, 4 мамыр сағ.12.30, Пригород орта мектебі.
  20. «Отанды сүю — ер міндеті». Ашық есік күні, 4 мамыр сағ.15.00, облыстық «Руханият» музейі.
  21. «Ұранды ердің ұрпағы қайсар». Патриоттық әндер байқауы, 4 мамыр сағ.15.00, Студенттер сарайы.
  22. «Бейбіт өмірдегі ерлік». Мерекелік кеш, 4 мамыр сағ.16.00, қалалық қазақ зағиптар қоғамы мәдениет үйі.
  23. «Жас сарбаз». Сапта жүру байқауы, 4 мамыр сағ.18.00, Благодар орта мектебі.
  24. «KazRoboSport» робототехника бойынша облыстық іріктеу жарысы және «KazRoboProject» робототехника бойынша ғылыми жобалар облыстық іріктеу байқауы. 4-5 мамыр сағ.10.00, Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті.
  25. «Айбын-2018». Әскерге дейінгі ер балалар арасында финалдық сайыс, 5 мамыр сағ.10.00, әскери техникалық мектеп ауласында.
  26. «Ұрпаққа үлгі болған ерлік». Патриоттық шара, 5 мамыр сағ.11.00, облыстық планетарий.
  27. «Ұлымын мен бүгін, тәуелсіз болған елімнің». Патриоттық әндер шеруі, 5 мамыр сағ.11.00, №58 ЖББОМ.
  28. «Ер — елінің қорғаны» атты мерекелік концерт, 5 мамыр сағ.11.00, №2 Балалар музыка мектебі.
  29. «Әскерге бару — азаматтық парызым». Ардагерлермен кездесу кеші, 5 мамыр сағ.12.00, Пригород орта мектебі.
  30. «Отан қорғаушылар — мақтанышым». Сурет көрмесі, 5-13 мамыр аралығында, қалалық оқушылар сарайы.
  31. Чернобыль құрбандарына арналған жасөспірімдер арасында футболдан турнир, 5-7 мамыр аралығында сағ.11.00, БЖСМ №2.
  32. «Жігіт сұлтаны». Жоғары және арнаулы орта оқу орындарының студенттері арасындағы сайыс, 6 мамыр сағ.10.00, «Геолог» мәдениет үйі.
  33. «Әкешім — панашым». Мерекелік бағдарлама, 6 мамыр сағ.15.00, қалалық мәдениет үйі.
  34. Джиу-джитсудан мектеп біріншілігі, 6-7 мамыр сағ.11.00, №2 БЖСМ.
  35. «Есімі ел жүрегінде сақталған ер ғана бақытты». Мерекелік құттықтау, 7 мамыр сағ.10.00, «Балалар шығармашылық үйі» Новый ауылдық округі.
  36. «Ер — елінің қорғаны». Салтанатты шара, 7 мамыр сағ.10.00, 30238 артиллериялық әскери бөлімі.
  37. Жоғары және арнаулы орта оқу орындарының студенттеріне және жалпы білім беру мектептерінің оқушыларына арналған ашық есік күні шарасы, 7 мамыр сағ.10.00-15.00, 30238 әскери бөлімі, Т.Бигелдинов атындағы әуе қорғаныс күштерінің әскери институты.
  38. «Отан оттан да ыстық». Дөңгелек үстел, 7 мамыр сағ. 11.00, №10 Сазды ауылдық кітапханасы.
  39. Шорт-тректен мектеп біріншілігі, 7 мамыр сағ.11.00, «Олимп» хоккей модулі.
  40. «Отан қорғаушылар күнімен». Концерт, спорттық ойындар, 7 мамыр сағ. 11.00, Қурайлы мәдениет үйі.
  41. Грек-рим, самбо, еркін күрестен футболдан жолдастық кездесу, 7 мамыр сағ.11.00, Қарғалы БЖСМ.
  42. «Жігіт сұлтаны». Мерекелік шара, 7 мамыр сағ.19.00, Сазды мәдениет үйі.
  43. Классикалық музыка ансамблінің «Қос жұлдыз», концерті, 7 мамыр сағ.19.00, Өнер орталығы.
  44. Шағын футболдан мектеп біріншілігі, 7-8 мамыр, сағ.11.00, №4 БЖСМ.
  45. М.Азов пен В.Тихвинскийдің «Ат тұяғын тай басар». Қойылым, 7-8 мамыр сағ.11.00, сағ.12.00, облыстық «Алақай» қуыршақ театры.
  46. Астана қаласының 20 жылдығына арналған ұлттық спорт түрлерінің фестивалі, 8-9 мамыр сағ.11.00, №3 БЖСМ

 

 

Пікір жазу

Your email address will not be published. Толтырылуы міндетті жерлер белгіленген *

*